Exkurze na stavbu nemocnice Třebíč

Aktuality a zprávy - Aktuality a zprávy

Ve středu 14. června 2017 se žáci třetích ročníků zúčastnili exkurze, která se zabývala výstavbou chirurgického oddělení Třebíčské nemocnice. Celým organizátorem akce byla firma PKS, která studentům poskytla jedinečnou šanci vidět výstavbu za provozu.

Stavba by měla být dokončena na podzim tohoto roku s tím, že náklady vychází zhruba na 500 000 000 korun. Výstavba probíhá při chodu nemocnice, a tudíž se musí brát na danou situaci zřetel.

Na samém začátku se žáci rozdělili do skupin a pod vedením stavbyvedoucího prošli celou výstavbou. Byly zodpovězeny veškeré dotazy z naší strany a doufáme, že tato perfektní spolupráce bude trvat i nadále.

Více informací na - http://www.nem-tr.cz/cze/odborna-verejnost/pavilon-chirurgickych-oboru/

 
test