Zájemci si mohli prohlédnout stavební školu v Brodě

Aktuality a zprávy - Aktuality a zprávy

Dvakrát se v listopadu mohli uchazeči o studium či učební obory, ale také bývalí studenti či další zájemci prohlédnout prostory Střední průmyslové školy stavební ak. Stanislava Bechyně Havlíčkův Brod.
„Během středy 22. a soboty 25. listopadu zavítalo do školy více než šest desítek zájemců o maturitní obory a více než dvě desítky zájemců o učební obory. Připravili jsme pro ně kromě prohlídky prostor školy a představení maturitních a učebních oborů také setkání se zástupci firem, s nimiž v současnosti spolupracujeme. Zájemci se tak mohli informovat také o dalším uplatnění po ukončení naší školy. To považujeme pro výběr budoucí školy a zaměstnání velmi důležité,“ vysvětlil Ladislav Fiala, ředitel školy.
Třetí den otevřených dveří se na Střední průmyslové školy stavební ak. Stanislava Bechyně Havlíčkův Brod uskuteční  v sobotu 20. ledna. „Zájemci, kteří nestihli oba listopadové termíny a nehodí se jim ani ten lednový, mohou oslovit vedení školy a získat informace individuálně,“ dodal Josef Charamza, zástupce ředitele školy.

 
test