Předvánoční týden byl ve znamení volejbalu a projektových aktivit

Tradičně v posledním týdnu před Vánoci dostanou žáci prostor pro aktivity, na které během školního roku není dost času. V letošním roce byl program dvoudenní. Ve čtvrtek se hrály základní skupiny volejbalového turnaje. Do pátečního finálového programu postoupily třídy 2. TL, 3. TL, 3. A a 4. A. Další aktivitou bylo bruslení v havlíčkobrodské Kotlině. A jaké to bylo? Byla tam prý hrozná zima…..to někdy na ZIMNÍCH stadionech bývá!

V pátek se hrály finálové zápasy volejbalového turnaje. Celkovým vítězem se stala třída 3. A. Zástupci vítězné třídy se shodli na tom, že putovní pohár získají i příští rok. To by mohla být ta správná motivace pro ostatní třídy.

Během pátečního programu se také hrály PIšQworky nebo se žáci mohli zúčastnit přednášky ‘‘Kdo je Vladimír Putin‘‘. Mezi další aktivity patřil stolní tenis, práce na počítačích, silový víceboj, praktická výuka a filmy o Královské rodině v anglickém jazyce.

V některých třídách došlo i na nezbytné nadělování dárků…