Úvod > Student > Výsledky soutěží > Ostatní soutěže > Mosty ze špejlí v Jihlavě

Mosty ze špejlí v Jihlavě

Výsledky soutěží - Výsledky nesportovních soutěží

Na začátku června jsme se již podruhé zúčastnili soutěže v lepení modelů ze špejlí. Soutěž se konala 14. 6. 2017 v prostorách Střední školy stavební v Jihlavě. Po loňském úspěchu jsme letos v konkurenci 10 týmů vystoupili na nejvyšší příčku.

 

Soutěžilo se ve vytváření modelu mostu o rozpětí 750 mm, který unese největší zatížení vzhledem ke své hmotnosti. Náš vítězný most unesl 155násobek vlastní hmotnosti, i když vážil pouhých 200 g (čtvrtá nejlehčí konstrukce v soutěži).

Výsledky:
Veverčí kabrňáci - 1. místo
Brothers in Arms - 6. místo

Složení týmů:
Veverčí kabrňáci - Robin Jelínek, Jakub Holoubek, Ludvík Málek, všichni 2.A
Brothers in Arms - Vojta Voráček, Marek Sochocký, všichni 2.A
test