Úvod > Student > Výsledky soutěží > Ostatní soutěže > Úspěch našeho týmu v krajském kole pišqworek...

Úspěch našeho týmu v krajském kole pišqworek

Výsledky soutěží - Výsledky nesportovních soutěží

V pátek 1. prosince 2017 pořádalo gymnázium ve Žďáře nad Sázavou krajské kolo jubilejního 10. ročníku soutěže pIšQworky. Své síly a schopnosti změřilo 16 týmů z 11 škol, které byly po rozlosování rozděleny do čtyř skupin po čtyřech účastnících.

Bohužel naše dva týmy (CHUPACABRA SQUAD ve složení Štěpán Míka, Tomáš Bačkovský, Vojtěch Houlík, Jan Honek a Vojtěch Prchal a TŘI TEČKY ve složení Václav Kocman, Ondřej Bednář, Ludvík Málek, David Henzl a Michal Ondráček) byly oba ve stejné skupině D, takže hrály proti sobě. Ze skupin postupovaly dva první týmy, a tak tým TŘI TEČKY do dalších bojů už nepoustoupil. Tým CHUPACABRA SQUAD se nakonec probojoval mezi poslední čtyři týmy a poté i do finále, kde ovšem podlehl týmu Jezdci Apokalypsy z Gymnázia v Pacově. I tak naši studenti nezklamali a druhé místo v kraji je vynikající umístění.
Pořadí:
1. místo: Jezdci Apokalypsy (Gymnázium Pacov)
2. místo: CHUPACABRA SQUAD (SPŠ Stanislava Bechyně Havlíčkův Brod)
3. místo: Chovanci psychiatrie v městečku Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch (Gymnázium Jihlava)

pik

 
test