Vánoce ve škole

Učitelé a žáci školy si připravili na poslední dny před Vánoci pestrý program. V některých třídách se nadělovaly dárky, zpívalo a tančilo se v rytmu vánočních koled.

Z početné skupiny žáků školy se stali fanoušci Biatlonu, protože navštívili Světový pohár v Novém Městě na Moravě.

Hrál se také tradiční volejbalový turnaj. Do závěrečných bojů postoupily tyto třídy - 3. TL, 4. A, 2. A, 2. C. Poprvé v historii turnaje tu máme obhajobu vítězství díky třídě 4. A.

I další program byl skutečně pestrý - bruslení na ZS v Kotlině, filmový maraton o Harry Potterovi, přednáška o Václavu Havlovi, kreslení a rýsování, práce se stavebnicí Kapla a Teifoc, hudební setkání, soutěž mezi dovednostmi žáků učebních oborů.
Každý si mohl vybrat podlé svého zájmu a libosti. Vše probíhalo v příjemné předvánoční atmosféře.