Zájezd do Anglie 2019 duben

Aktuality a zprávy - Aktuality a zprávy

7. – 12. 4. vyrazila naše škola na zájezd za krásami (nejen) jihozápadní Anglie. Během našeho bohatého programu jsme zavítali do lázeňského města Bath a jeho římských lázní, navštívili největší britský monument, prehistorickou památku Stonehenge, prošli se po bělostných útesech jurského pobřeží, podívali jsme se, jak se vyrábí světoznámý sýr v Cheddaru a vystoupali k Cheddar Gorge (Cheddarská rokle), prozkoumali moderní i tradiční britskou architekturu a mnoho dalšího. Na závěr jsme absolvovali jednodenní návštěvu britské metropole Londýna.

Ubytováni jsme byli v anglických rodinách, tudíž jsme měli jsme možnost ochutnat anglickou kuchyni a ověřit si naše jazykové dovednosti v reálné situaci a obstáli jsme. Výsledkem byla oboustranná spokojenost 

Příspěvek napsala Markéta Hejnová a foto zachytila Jana Hlaváčová