Havlíčkobrodská stavební škola ve Frankfurtu

Grant Comenius - Grant Comenius

/Havlíčkův Brod/ Ve dnech 3. -8. listopadu 2013 se studenti 3. ročníků Střední průmyslové školy stavební ak. St. Bechyně zúčastnili meetingu v německém Frankfurtu nad Mohanem v rámci projektu Comenius, který se tentokrát týká státních svátků zemí zapojených v projektu. Zapojeny jsou Itálie, Polsko, Island, Německo, Turecko a Česká Republika.

Během pobytu ve Frankfurtu jsme se zúčastnili prezentací ostatních zemí, navštívili jsme několik frankfurtských památek, například Alte Oper (Stará Opera), díky které se stal Frankfurt mezinárodně uznávaným kulturním centrem. Jeden den jsme strávili v německém městečku Fulda, kde nás provedli po historickém centru města. Celý pobyt jsme zakončili večeří v tradiční německé restauraci.

Další meeting se bude konat v únoru 2014 v České Republice právě v Havlíčkově Brodě, na který se už nyní připravujeme přípravou prezentací a programem pro ostatní země.