Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Přípravné kurzy 20. 2. a 24. 2.

Druhý přípravný kurz

sobota 20. 2. 2021 v 9.00 hod. - odkaz pro přihlášení

středa 24. 2. 2021 ve 14.30 hod. - odkaz pro přihlášení

Milí uchazeči,

vítáme vás na přípravných kurzech on-line.

Pro přístup do on-line kurzu klikněte na odkaz nahoře. Připojení je možné přes staženou aplikaci Microsoft Teams nebo prostřednictvím webového prohlížeče. Poté už stačí pouze vybrat variantu "Připojit se jako host". Následně vyplníte svoje jméno a zvolíte "Připojit se ke schůzce". Poté již vyčkáte na přijmutí hovoru ze strany vyučujícího. Pokud budete mít dotazy na vyučujícího ohledně řešení, tak prosím využijte "ručičky", která v aplikaci slouží pro přihlášení. Případné dotazy napište do chatu.

V případě problémů s připojením kontaktujte zástupce ředitele Ing. Ondřeje Vojíře (vojir@stavskola.cz, 702 167 101).

Testy pro přípravný kurz:

Matematika

Český jazyk

Přidáno 20. 2. 2021, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru