Úvod > Student > Stravování a ubytování

Dojíždění, ubytování a stravování

Škola se nachází blízko centra Havlíčkova Brodu. Dopravní dostupnost školy vlakem a autobusem je bezproblémová i pro studenty ze vzdálenějších obcí. Havlíčkův Brod je dopravním železničním uzlem.
Škola nemá vlastní domov mládeže ani stravovací zařízení. Obojí zajišťuje jiná střední škola v Havlíčkově Brodě.

Dojíždění
Vlakové nádraží a autobusový terminál se nachází přibližně 10 minut chůze od školy. Některé autobusové spoje mají zastávku přímo u školy.
U školy je přímo zastávka městské autobusové dopravy.

Ubytování a stravování
Ubytování a stravování škola zprostředkovává na domově mládeže a jídelnách Obchodní akademie a Hotelové školy v Havlíčkově Brodě.
Do jídelny žáci dochází pěšky. Nachází se asi 10minut od školy.

OA HŠ, Domov mládeže v Kyjovské ulici, Havlíčkův Brod. 20 minut chůze od školy.
Cena ubytování: 1000 Kč/měsíc.

Stravování
1. Pro ubytované na DM je snídaně a večeře v místě ubytování na Kyjovské ulici, oběd v jídelně na ulici Bratříků, což je blíž k naší škole (12 minut chůze od školy).
Cena stravování – plná penze: 76 Kč/1 den.

2. Pro neubytované na DM je k dispozici oběd v jídelně, ulice Bratříků
Cena oběda: 27 Kč.