Úvod > Student > Výsledky soutěží > Ostatní soutěže > Přebor středních škol v šachu

Přebor středních škol v šachu

Výsledky soutěží - Výsledky nesportovních soutěží

Ve čtvrtek 27. 11. proběhlo školní kolo soutěže v šachu. Zúčastnilo se devět hráčů, kteří se utkali o postup do okresního kola. Vítězem se stal Tomáš Píbil ze 2.TL, který vybojoval 5,5 bodu ze šesti možných, na druhém místě skončil Dominik Horák ze 3.B se stejným bodovým ziskem a bronz bral Petr Kolísek ze 2.TL se čtyřmi body. Na dalších místech se postupně umístili Josef Koudela (3.A), Batireedui Battumur (1.A), Jakub Šolc (3.TL), David Meloun (4.B), Václav Kocman (1.A) a Tomáš Karlovský (1.TL).

O týden později proběhlo okresní kolo, ve kterém se náš tým (prvních šest ze školního kola) utkal se dvěma družstvy z brodského gymnázia a s družstvem chotěbořského gymnázia. Boj proti registrovaným hráčům byl těžký, přesto se však podařilo vybojovat několik pěkných partií a získat tak třetí místo.

Šachistům děkujeme za reprezentaci školy!