Úvod > Student > Výsledky soutěží > Ostatní soutěže > Oblastní turnaj v Pišqworkách

Oblastní turnaj v Pišqworkách

Výsledky soutěží - Výsledky nesportovních soutěží

15. listopadu se na Střední průmyslové škole stavební akademika Stanislava Bechyně konal oblastní turnaj v pIšQworkách. Turnaje se zúčastnilo celkem 11 týmů ze základních a středních škol. Naší školu zastupovaly dva týmy: CHUPACABRA SQUAD a KOLEČKÁŘI s.r.o.
Turnaj měl skvělou atmosféru a pro naši školu dopadl celkem dobře. Na krajský turnaj postoupily týmy z Gymnázia Havlíčkův Brod a také náš tým CHUPACABRA SQUAD, který byl vloni v krajském turnaji druhý. Doufejme, že se jim bude opět dařit!

Umístění:
1. místo: SEPTYMA (Gymnázium Havlíčkův Brod), ve složení: Ondřej Mach, Vladimír Kučírek, Aleš Mareček, Ondřej Novák, Jakub Král
2. místo: CHUPACABRA SQUAD (Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně), ve složení: Štěpán Míka, Andrej Čapek, Vojtěch Houlík, Jan Honek, Tomáš Bačkovský
3. místo: KOLEČKÁŘI s.r.o. (Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně), ve složení: Jakub Košťál, Vojtěch Kocman, Daniel Pospíchal, Jan Jirků, Marek Tecl 

piskworkytest