Basketbalistky bojovaly na turnaji v Třebíči

V úterý 7. listopadu 2023 se naše družstvo děvčat (Zuzana Němcová a Hedvika Caltová, Michaela Medková, Vendula Boskovicová, Jana Bláhová, Barbora Prchalová, Daniela Bradáčová, Petra Chalupníková, Eliška Šoustarová a Andrea Maršíková) zúčastnilo krajského kola ve středoškolském basketbale v Třebíči. 

Turnaje se zúčastnilo celkem pět družstev, kromě naší stavební školy také gymnázia z Pelhřimova, Třebíče, Jihlavy a Bystřice nad Pernštejnem. Do zápasu se opět zapojila všechna naše děvčata a bojovala jako o život. Naše družstvo skončilo na čtvrtém místě, ale kdyby nedošlo ke zranění Elišky Šoustarové, jistě bychom měli velkou naději i na třetí místo, o které jsme bojovali s Bystřicí nad Pernštejnem. Poté, co se v posledním zápase zranila i naše druhá basketbalistka v družstvu Vendula Boskovicová, nám nezbylo než dohrát a v tu chvíli už stačilo jen ve zdraví. Všem děvčatům děkuji za účast a snahu.

Autor: Ing. Jana Fadrná


Krajské kolo basketbalu


Přidáno 8. 11. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru