Dřevostavby ADMD

Naši žáci tříd 2. A a 2. B se zúčastnili přednášky od společnosti ADMD. ADMD je společnost, která šíří povědomí o dřevostavbách, poskytuje ověřené informace a sdružuje firmy, které staví dřevostavby kvalitně a s ohledem na životní prostředí. Žáci díky skvělé přednášející Ing. Lence Trandovové zjistili aktuální pozici dřevostaveb ve stavebním procesu. Zajímavá část přednášky se věnovala porovnání dřevostaveb s tradiční cihlovou výstavbou. Milovníky tesařiny potom zaujaly informace o dřevě, jakožto stavebním materiálu, jeho spotřebě a využití při stavbě. Takové přednášky jsou dobrou možností, aby si studenti prohlédli moderní pojetí stavařiny a šli s dobou.  Děkujeme společnosti ADMD za návštěvu a těšíme se na další spolupráci.

Autor: Mgr. Dan Bukáček

Dřevostavby