Druhé kolo výběrového řízení do programu Erasmus+

V pondělí 4. září proběhlo ve škole druhé kolo výběrového řízení do programu Erasmus+. Přihlášení žáci maturitních a učebních oborů, kteří na základě stanovených kritérií uspěli v prvním kole, postoupili do užšího výběru, v jehož rámci absolvovali přijímající pohovor v anglickém jazyce. Letos s pohovory pomáhala i naše americká asistentka do výuky anglického jazyka Catie.

Žáci se v letošním školním roce zúčastní stáže ve Španělsku na přelomu listopadu a prosince. Na stáž bylo vybráno devět nejlepších žáků maturitních oborů stavebnictví a šest žáků učebních oborů. Žáci byli seznámeni s výsledky výběrového řízení prostřednictvím platformy Teams. Děkujeme všem žákům za účast ve výběrovém řízení a přejeme jim spousty krásných zážitků a nových zkušeností na stážích.
Lucie Hejkalová a Markéta Hejnová


Přidáno 8. 9. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru