Učitelé a zaměstnanci školy

Na konzultační hodiny se hlaste u vyučujících minimálně den předem!
Alternativní termíny dle individuální domluvy.

Kontaktní údaje učitelů školy 

Ing. Josef Charamza
ředitel školy a vyučující odborných předmětů
charamzam@stavskola.cz
konzultační hodiny: středa 14:00 - 14:45

Ing. Ondřej Vojíř
zástupce ředitele a vyučující odborných předmětů
vojir@stavskola.cz
konzultační hodiny: úterý 13:25 - 14:10
třídní učitel 4. A

Ing. Jan Matějka
zástupce ředitele, vyučující odborných předmětů a koordinátor ŠVP
matejka@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 13:25 - 14:10
třídní učitel 3. A

Mgr. Zdeňka Báčová
vyučující všeobecných předmětů a výchovná poradkyně
bacova@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 15:05 - 15:50
třídní učitelka 4. B

Ing. Miloslav Beran
vyučující odborných předmětů
beran@stavskola.cz
konzultační hodiny: úterý 7:15 - 8:00

RNDr. Lukáš Bičík
vyučující všeobecných předmětů, správce programu Bakaláři
bicik@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 13:25 - 14:10

Mgr. Dan Bukáček
vyučující všeobecných předmětů
dbukacek@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 14:15 -15:00
třídní učitel 1. D

Mgr. Radka Doležalová
vyučující všeobecných předmětů
rdolezalova@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 13:25-14:10
třídní učitelka 1. TL

Ing. Jana Fadrná
vyučující odborných předmětů
jfadrna@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 13:25 - 14:10
třídní učitelka 2. D

Ing. Ladislav Fiala
vyučující odborných předmětů
fiala@stavskola.cz
konzultační hodiny: Středa 7:15 - 8:00
třídní učitel 3. D

Ing. Lucie Hejkalová
vyučující všeobecných předmětů
lhejkalova@stavskola.cz
konzultační hodiny: úterý 13:25 - 14:10
třídní učitelka 3. B

Mgr. Markéta Hejnová
vyučující všeobecných předmětů
hejnova@stavskola.cz
konzultační hodiny: úterý 13:25 - 14:10

Mgr. Jana Hlaváčová
vyučující všeobecných předmětů
hlavacova@stavskola.cz
konzultační hodiny: pátek 13:20 - 14:00

Bc. Veronika Holubová
vyučující všeobecných předmětů
vholubova@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 13:25 - 14:10

Mgr. Zdeněk Kalaš
vyučující všeobecných předmětů
kalas@stavskola.cz
konzultační hodiny: středa 7:15 - 8:00

Ing. Martin Karel
vyučující všeobecných předmětů
mkarel@stavskola.cz
konzultační hodiny: čtvrtek 14:15 - 15:00

Ing. Stanislav Kliment
vyučující všeobecných předmětů
skliment@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 15:50 - 16:30

Zdeněk Kolčava
vyučující odborného výcviku
zkolcava@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 6:45 - 7:15, 13:30 - 14:15

Tomáš Koupar
vyučující odborného výcviku
tkoupar@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 6:45 - 7:15, 13:30 - 14:15

Ing. David Kozlík
vyučující odborných předmětů
dkozlik@stavskola.cz
konzultační hodiny: úterý 15:50 - 16:30

Ing. Radek Kubát
vyučující odborných předmětů
kubat@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 13:30 - 14:15

Mgr. Bc. Bohuslav Kůrka
školní psycholog
kurka@stavskola.cz
konzultační hodiny: po předchozí domluvě e-mailem nebo telefonem

Ing. Václav Marek
vyučující odborných předmětů
vmarek@stavskola.cz

Jaroslav Maršík
vyučující odborného výcviku
jmarsik@stavskola.cz
konzultační hodiny: lichý týden pondělí 6:45 - 7:15, 13:30 - 14:15

Tomáš Maršík
vyučující odborného výcviku
tmarsik@stavskola.cz
konzultační hodiny: sudý pondělí 6:45 - 7:15, 13:30 - 14:15

Jan Mercl
vyučující odborných předmětů
mercl@stavskola.cz
konzultační hodiny: sudý týden 11:45-12:30

Ing. arch. Marie Nosková
vyučující odborných předmětů
noskova@stavskola.cz
konzultační hodiny: středa 14:00 - 16:00

Petr Novák
vyučující odborného výcviku
pnovak@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 6:45 - 7:15, 13:30 - 14:15

Ing. Eva Pazderková
vyučující odborných předmětů
epazderkova@stavskola.cz
konzultační hodiny: úterý 13:25 - 14:10
třídní učitelka 2. A

Mgr. Milan Pilař
vyučující všeobecných předmětů a předseda předmětové komise
pilar@stavskola.cz
konzultační hodiny: Pondělí až pátek 7.30-8.00
třídní učitel 1. C

Mgr. Jana Pilařová
vyučující všeobecných předmětů
pilarova@stavskola.cz
konzultační hodiny: středa 7:15 - 8:00

Pavel Podoba
vedoucí učitel odborného výcviku a vyučující odborných předmětů
podoba@stavskola.cz
konzultační hodiny: pátek 7:15-7:55

Mgr. Blanka Ročkárová
vyučující všeobecných předmětů
rockarova@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 13:25 - 14:10

Mgr. Jan Ruml
vyučující všeobecných předmětů a předseda předmětové komise
ruml@stavskola.cz
konzultační hodiny: úterý 13:25 - 14:10
třídní učitel 2. C

Daniela Satrapová
asistentka pedagoga
dsatrapova@stavskola.cz

Ing. Josef Schinzel
vyučující odborných předmětů
jschinzel@stavskola.cz
konzultační hodiny: čtvrtek 10:00 - 10:45
třídní učitel 3. C

Mgr. Iva Stehnová
vyučující všeobecných předmětů
istehnova@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 13:25-14:10
třídní učitelka 1. B

Mgr. Petra Sukupová
vyučující všeobecných předmětů
psukupova@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 12:35-13:20
třídní učitelka 3. TL

Petr Svoboda
vyučující odborného výcviku
psvoboda@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 6:45 - 7:15, 13:30 - 14:15

Zdeněk Šimánek
vyučující odborného výcviku a odborných předmětů
zsimanek@stavskola.cz
konzultační hodiny: sudý týden středa 7:00-8:00

Ing. Tomáš Štefánek
vyučující odborných předmětů
tstefanek@stavskola.cz
konzultační hodiny: středa 13:25-14:10

Bc. Anna Švecová
asistentka pedagoga
asvecova@stavskola.cz

Radek Tůma
vyučující odborného výcviku
rtuma@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 6:45 - 7:15, 13:30 - 14:15

Mgr. Tomáš Ulip
vyučující všeobecných předmětů a předseda předmětové komise
tulip@stavskola.cz
konzultační hodiny: pátek 11:45 - 12:30
třídní učitel 2. TL

Václav Vávra
vyučující odborného výcviku
vvavra@stavskola.cz

Ing. Jiří Veleta
vyučující odborných předmětů
jveleta@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 13:25 - 14:10

Ing. arch. Rostislav Vondra
vyučující odborných předmětů
rvondra@stavskola.cz
konzultační hodiny: pondělí 13:25 - 14:10
třídní učitel 1. A

Ing. Radek Wasserbauer
vyučující odborných předmětů, systémový specialista a předseda předmětové komise
wasserbauer@stavskola.cz
konzultační hodiny: čtvrtek 7:05 - 7:55

Ing. arch. Vít Wasserbauer
vyučující odborných předmětů
vwasserbauer@stavskola.cz
konzultační hodiny: úterý 13:25 - 14:10

Ing. Jana Wasserbauerová
vyučující všeobecných předmětů a koordinátorka ICT
wasserbauerova@stavskola.cz
konzultační hodiny: čtvrtek sudý týden 14:15 - 15:00, lichý 7:05 - 7:55


 


 



 

 

Přidáno 13. 8. 2020, autor: Jan Novotný

tisk Tisknout   ↑ Nahoru