Učitelé a zaměstnanci školy


E-mailové adresy učitelů školy 

Ing. Josef Charamza
ředitel školy a učitel odborných předmětů
charamzam@stavskola.cz
konzultační hodiny = po 13:35 - 14:10

Ing. Ondřej Vojíř
zástupce ředitele školy a učitel odborných předmětů
vojir@stavskola.cz
konzultační hodiny = st 7:10 - 8:00

Mgr. Zdeňka Báčová
učitelka všeobecných předmětů a výchovná poradkyně
bacova@stavskola.cz
konzultační hodiny = st 14:15 - 15:00

Ing. Miloslav Beran
učitel odborných předmětů
beran@stavskola.cz
konzultační hodiny = út 13:25 - 14:10

RNDr. Lukáš Bičík
učitel všeobecných předmětů
bicik@stavskola.cz
konzultační hodiny = čt 13:25 - 14:10

Mgr. Radka Doležalová
učitelka všeobecných předmětů
rdolezalova@stavskola.cz
konzultační hodiny = po 13:20 - 14:00

Ing. Jana Fadrná
učitelka odborných předmětů
jfadrna@stavskola.cz
konzultační hodiny = pá 9:00 - 9:40

Ing. Ladislav Fiala
učitel odborných předmětů
fiala@stavskola.cz
konzultační hodiny = čt 7:15 - 8:00

Ing. Lucie Hejkalová
učitelka všeobecných předmětů
lhejkalova@stavskola.cz
konzultační hodiny = st 13:25 - 14:10

Mgr. Markéta Hejnová
učitelka všeobecných předmětů
hejnova@stavskola.cz
konzultační hodiny = po 13:30 - 14:00

Mgr. Jana Hlaváčová
učitelka všeobecných předmětů
hlavacova@stavskola.cz
konzultační hodiny = st 13:30 - 14:15

Bc. Lukáš Hrstka
učitel odborných předmětů
lhrstka@stavskola.cz
konzultační hodiny = pá 7:10 - 8:00

Mgr. Zdeněk Kalaš
učitel všeobecných předmětů
kalas@stavskola.cz
konzultační hodiny = st 7:15 - 8:00

Mgr. Josef Kameš
učitel odborných předmětů
jkames@stavskola.cz
konzultační hodiny = po 7:10 - 8:00

Zdeněk Kolčava
učitel odborného výcviku
zkolcava@stavskola.cz
 

Tomáš Koupar
učitel odborného výcviku
tkoupar@stavskola.cz
 

Ing. Radek Kubát
učitel odborných předmětů
kubat@stavskola.cz
konzultační hodiny = st 13:30 - 14:00

Tomáš Maršík
učitel odborného výcviku
tmarsik@stavskola.cz

Ing. Milan Maťátko
učitel všeobecných předmětů
matatko@stavskola.cz
konzultační hodiny = čt 13:30 - 14:05

Ing. Jan Matějka
učitel odborných předmětů
matejka@stavskola.cz
konzultační hodiny = po 7:15 - 8:00

Jan Mercl
učitel odborného výcviku
mercl@stavskola.cz
konzultační hodiny = út 7:10 - 8:00

Ing. arch. Marie Nosková
učitelka odborných předmětů
noskova@stavskola.cz
konzultační hodiny = st 13:30 - 14:30

Petr Novák
učitel odborného výcviku
pnovak@stavskola.cz
 

Ing. Eva Pazderková
učitelka odborných předmětů
epazderkova@stavskola.cz
konzultační hodiny = pá 13:20 - 14:00

Mgr. Milan Pilař
učitel všeobecných předmětů
pilar@stavskola.cz
konzultační hodiny = pá 7:30 - 8:00

Mgr. Jana Pilařová
učitelka všeobecných předmětů a metodik prevence
pilarova@stavskola.cz
konzultační hodiny = út 7:30 - 8:00

Pavel Podoba
vedoucí učitel odborného výcviku
podoba@stavskola.cz
konzultační hodiny = pá 7:10 - 8:00

Mgr. Blanka Ročkárová
učitelka všeobecných předmětů
rockarova@stavskola.cz
konzultační hodiny = út 13:30 - 14:15

Mgr. Jan Ruml
učitel všeobecných předmětů
ruml@stavskola.cz
konzultační hodiny = út 7:30 - 8:00

Ing. Josef Schinzel
učitel odborných předmětů
jschinzel@stavskola.cz
konzultační hodiny = út 10:00 - 10:45

Mgr. Iva Stehnová
učitelka všeobecných předmětů
istehnova@stavskola.cz
konzultační hodiny = čt 13:25 - 14:10

Mgr. Petra Sukupová
učitelka všeobecných předmětů
psukupova@stavskola.cz
konzultační hodiny = st 13:25 - 14:15

Radek Tůma
učitel odborného výcviku
rtuma@stavskola.cz
 

Mgr. Tomáš Ulip
učitel všeobecných předmětů
tulip@stavskola.cz
konzultační hodiny = út 15:05 - 15:50

Ing. Radek Wasserbauer
učitel odborných předmětů a správce sbírky ICT
wasserbauer@stavskola.cz
konzultační hodiny = po 13:25 - 14:15

Ing. arch. Vít Wasserbauer
učitel odborných předmětů
vwasserbauer@stavskola.cz
konzultační hodiny = po 13:20 - 14:10

Ing. Jana Wasserbauerová
učitelka všeobecných předmětů a koordinátorka ICT
wasserbauerova@stavskola.cz
konzultační hodiny = st 13:20 - 14:00

 

Přidáno 13. 8. 2020, autor: Jan Novotný

tisk Tisknout   ↑ Nahoru