Enersol SK 2024 v Senici

Ve dnech 8.-10. dubna se konal 14. ročník celoslovenského kola Enersol SK 2024 v Senici. Za Českou republiku vyrazila na Slovensko delegace ve složení viceprezident Enersol Czech Mgr. Josef Váca a Ing. Josef Schinzel. Bylo zajímavé sledovat průběh akce a malé rozdílnosti, které spočívaly hlavně v kategorii tvořivá (u nás inovace). V této kategorii musí mít všichni slovenští soutěžící funkční model, což tuto kategorii velmi povzneslo. Další odlišnosti jsme shledali v práci komise a časovém rozložení soutěže, kde všechny kategorie probíhaly najednou v oddělených učebnách a žáci tím pádem viděli pouze práce prezentované ve své kategorii. Vítězové celoslovenského kola se mohou již těšit na kolo mezinárodní, které se bude konat v Brně ve dnech 18. a 19. dubna 2024.

 

Autor: Ing. Josef Schinzel


Enersol Slovensko


Přidáno 13. 4. 2024, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru