Erasmus+ dlouhodobá stáž ve Španělsku

Srpen 2023

V Cordobě už žijeme dva měsíce. Přizpůsobili jsme se zdejšímu životnímu stylu, ale teplotám stále moc ne. Ve firmě pracujeme na novém projektu, který se zaměřuje na mezilidské vztahy a sociální sítě. Vytvářeli jsme prezentace v angličtině o problematikách a zajímavostech v daném oboru, což pro nás byla nová zajímavá zkušenost a dozvěděli jsme se mnoho nových informací.

Volný čas trávíme převážně s přáteli z hostelu, navštěvujeme muzea a galerie nebo jen hrajeme hry a trávíme čas společně.

Také jsme během těchto dvou měsíců prozkoumali velkou část našeho města, a tak jsme se rozhodli vyrazit na delší výlet na Ibizu. Ostrov má nádherné moře a objevili jsme zde spoustu zajímavých míst, sledovali západy slunce na útesech nebo pozorovali perseidy v noci a samozřejmě i navštívili města jako Ibiza nebo Sant Antoni.

Po tomto docela náročném výletu jsme si dali chvilku od cestování pauzu, ale už nám zbývá jen necelý měsíc a plánů máme ještě spoustu, takže ho hodláme využít naplno.

Autor: Zdeňka Palánová, 4. A


Přidáno 28. 8. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru