Erasmus Španělsko 2023 část 1.

Ve čtvrtek 23. listopadu odletěla skupina patnácti žáků v rámci programu Erasmus+ do Malagy ve Španělsku. Žáci zde budou po dobu dvou týdnů pracovat v místních firmách, do nichž byli přiděleni dle svých oborů – stavitelství, zedník, instalatér, tesař, malíř a lakýrník. Ve Španělsku je ovšem nečeká pouze práce, ale také poznávání místní kultury a památek, které toto krásné historické město nabízí. K tomuto úkolu se frekventanti postavili velmi zodpovědně, protože se po příletu ještě vydali na krátkou procházku večerní Malagou. Další den se hned ráno museli stěhovat do hostelu, kde již stráví následující dva týdny. Ubytování se nachází v historickém centru města, které i mimo turistickou sezónu bují životem. V docházkové vzdálenosti se nachází botanická zahrada, rodný dům Pabla Picassa, městská pevnost Alcazaba, pláž, přístaviště, kde kotví i zaoceánské lodě, a mnohé další turistické atrakce, z nichž některé žáci zvládli projít již druhý den. O dalším průběhu stáže budete průběžně informováni prostřednictvím našich sociálních sítí a webových stránek.

 

Autor: Mgr. Tomáš Ulip

 


Erasmus Španělsko 2023 část 1.


Přidáno 24. 11. 2023, autor: Tomáš Ulip

tisk Tisknout   ↑ Nahoru