Hala roku JUNIOR

Ve čtvrtek 11. dubna 2024 se dva týmy naší školy zúčastnily soutěže Hala roku JUNIOR na ČVUT v Praze. Soutěž spočívala ve vytvoření modelu a testování, která konstrukce unese větší zatížení, tzn. násobek vlastní tíhy. "Modely si týmy připravovaly doma, jako materiál používaly dřevěné lišty a provázky. Dřevěné lišty na model nám nařezali naši tesaři. Tímto jim děkujeme," říká Radek Kubát, vyučující odborných předmětů, který žáky na soutěž doprovázel. 
Soutěže se zúčastnilo 45 týmů z celé ČR, naše týmy obsadily 23. místo (3. A - Matouš Borský, Prokop Kamarád) a 29. místo (2. A - Tomáš Fadrný, Ondřej Machyán, Jakub Sedlák). "Děkujeme oběma týmům za reprezentaci školy a snahu v soutěži," uzavírá Radek Kubát. 
 

Hala roku junior


Přidáno 17. 4. 2024, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru