Ideathon 2023

Ve dnech 15. a 16. února se tým žáků 2. TL ve složení David Horáček, Tobiáš Kříž a Simona Sochorová zúčastnil soutěže Ideathon pořádané Krajem Vysočina v prostorách gymnázia v Bystřici nad Pernštejnem. Soutěže se účastnilo celkem patnáct tříčlenných týmů ze středních škol napříč krajem. Naši žáci patřili v konkurenci zejména žáků 3. a 4. ročníků k nejmladším. Soutěž spočívala ve dvoudenní intenzivní práci na zadaných tématech pod vedením odborných garantů. Od žáků se očekávaly inovativní nápady a následná precizní prezentace v anglickém jazyce.

Tým našich studentů zaujal porotce svým zpracováním tématu soběstačného domu. „Ačkoliv to nakonec na umístění mezi první trojicí nestačilo, zanechali naši druháci v Bystřici velmi dobrý dojem,“ zhodnotil naši účast na akci Jan Matějka, zástupce ředitele školy. Děkujeme za organizaci Kraji Vysočina a těšíme se na příští ročník.

Ideathon 2023

Přidáno 17. 2. 2023, autor: Jan Matějka