Instalatéři sbírali zkušenosti na veletrhu Koupelny Ptáček

V pondělí 3. dubna se zúčastnili žáci třídy 1. C učebního oboru instalatér exkurze na veletrhu pořádaném společností Koupelny Ptáček. V pořadí devátý veletrh konaný na brněnském Výstavišti na ploše přes 5 000 m2 představil více než 170 expozic. Dodavatelé společnosti Koupelny Ptáček představovali své výrobky a aktuální novinky v nabídce. Žáci tak mohli zhlédnout prezentace výrobků ze širokého okruhu oblastí jako například topení, alternativní zdroje vytápění, nářadí, sanitární zařízení nebo inženýrské sítě. Veletrh nabídl možnost navázat profesní vztahy s budoucími dodavateli a také zajímavý doprovodný program.

 

Autor: Anna Švecová, asistentka pedagoga ve třídě 1. CPřidáno 6. 4. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru