Jsme partnerskou školou Akcent International House Prague

V rámci výuky cizích jazyků na naší škole se nám v letošním školním roce podařilo uzavřít smlouvu o spolupráci s platinovým zkouškovým centrem a jazykovou školou Akcent International House Prague na pořádání cambridgských zkoušek z angličtiny a Goethe-Zertifikat z němčiny.

Zkouškové centrum nabízí paper- i computer-based zkoušky v úrovních od Pre A1 pro young learners do C2 Proficiency. Během školního roku mohou studenti vybírat z mnoha termínů ve všech úrovních, též známé jako KET, PET, FCE, CAE a CPE certifikáty. AKCENT IH Prague je zároveň zkouškovým centrem Goethe Institutu, a tak zde můžete skládat i zkoušky z němčiny v úrovních A2-C1. Termíny těchto zkoušek je možné domluvit individuálně.

Pro naše studenty to znamená pořádání přípravných kurzů na výše zmíněné zkoušky zdarma v prostorách školy vedené zkušeným lektorem, dále 5% slevu na každou zkoušku, mock testy (zkušební testy zdarma jak v online verzi, tak paper-based) a zajištění kompletní administrativy s přihláškou na zkoušky.

A v čem je studentům jazykový certifikát užitečný? Cerifikát PET a vyšší úrovně je zároveň splnění profilové části maturitní zkoušky z anglického jazyka, dále získáváte u některých VŠ škol (viz příloha níže) body navíc u přijímacího řízení, při předložení certifikátu na VŠ je vám odpuštěno až několik semestrů výuky angličtiny a v neposlední řadě mají držitelé jazykových certifikátů otevřené dveře u přijímacích pohovorů na pobyty Erasmus a jiné zahraniční stáže.

Přehled vysokých škol, které akceptují zkoušky Cambridge English (viz příloha).

 

Autor: Martina Petrovičová


Partnerská škola


Přidáno 19. 1. 2024, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru