Krajské kolo atletiky v Třebíči

V úterý 26. září se žáci naší školy zúčastnili krajského kola atletiky v Třebíči. V chlapecké kategorii soutěžilo jedenáct družstev, v nichž někteří žáci dosahovali republikové úrovně. Naši školu reprezentovali nejtalentovanější žáci v disciplínách: běh 60 m, 400 m, 1500 m, 4x200 m a technické disciplíny. Na soutěži panovala skvělá atmosféra a všichni dali do závodu maximum. Celé dopoledne jsme atakovali stupně vítězů a po prvních třech disciplínách jsme byli velice blízko. Celkové páté místo v krajské soutěži bylo skvělým výsledkem. Jména soutěžících bojovníků: Vít Balcar, Matouš Borský, Jaromír Strašil, František Vala, Matěj Beran, Filip Zápařka, Tadeáš Dvořák, Filip Klíma.  
 
 
Autor: Mgr. Petra Sukupová
 

Atletika v Třebíči


Přidáno 1. 10. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru