Letní škola BIM modelování v Pardubicích

Letní škola BIM modelování, na kterou se v září vydali čtyři žáci naší školy spolu s učiteli, se v letošním školním roce uskutečnila na půdě dopravní fakulty v Pardubicích. Žáci, spolu s účastníky z dalších sedmi škol, měli možnost se celý týden školit v dovednostech z oblasti digitalizace staveb. Vyzkoušeli si sběr dat v terénu, zejména pomocí laserového skenování 3D scannerem, a následné zpracování dat. Součástí školení byl i bohatý doprovodný program, který ukázal budoucnost digitalizace a stavebnictví nejenom v ČR. Organizátoři zajistili žákům i pedagogům kompletní bezplatný servis i v podobě stravy a ubytování, za to jim velice děkujeme.

 

Autor: Ing. arch. Vít Wasserbauer

 


Letní škola BIM


Přidáno 26. 9. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru