Lyžařský a snowboardový přebor škol Kraje Vysočina 2023

Ve čtvrtek 16. března 2023 se ve ski areálu Fajtův kopec konal tradiční Lyžařský a snowboardový přebor škol Kraje Vysočina 2023. Závod je určen jak pro registrované sportovce, tak i neregistrované lyžaře a snowboardisty, kteří mají lyžování "jen" jako svůj koníček. Závodníci byli rozděleni do kategorií podle věku, tzn. od dětí z 1. tříd až po studenty 4. ročníků SŠ. Závodníky i jejich doprovod přivítalo krásné zimní počasí. 

Naši školu reprezentovali Lucie Kopecká (1. TL), Matěj Vávra (2. A) a Filip Klíma (3. A) a vedli si na výbornou. 3 závodníci = 3 medaile. Lucka vybojovala zlatou, Matěj stříbrnou a Filip bronzovou. Závodu se celkem zúčastnilo 197 lyžařů a 43 snowboardistů. Vyhodnoceni byli jak jednotlivci, tak i zúčastněné školy. Bohužel jsme se za školu účastnili v malém počtu, a tak jsme i přes zisk 3 cenných kovů do bojů o Pohár škol nijak výrazně nezasáhli. Věříme, že příští rok se k nám přidají další závodníci a zúčastníme se v hojnějším počtu!
 
Autor: Pavlína Kopecká, maminka Lucky Kopecké


Přidáno 17. 3. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru