Na stavební škole se uskutečnil seminář projektu Enersol Czech

Ve čtvrtek 7. prosince 2023 se na naší škole konal odborný seminář projektu Enersol Czech, kterého se zúčastnili zástupci a soutěžící z devíti středních škol. Na programu semináře bylo představení naší školy jako nového regionálního centra pro Kraj Vysočina, změny v pravidlech pro následující 21. ročník Enersolu, odborná přednáška na téma udržitelnost ve stavebnictví a environmentálně vyspělé budovy, prezentace úspěšných prací loňského roku ve všech třech kategoriích. Závěr semináře patřil exkurzi do technického zázemí Krajské knihovny Vysočiny v Havlíčkově Brodě, kde si zájemci důkladně prohlédli systém zelené fasády a probrali jeho výhody a nevýhody. Seminář se vydařil, program absolvovalo bezmála 70 účastníků. 

 

Autor: Ing. Josef Schinzel


Seminář Enersol


Přidáno 10. 12. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru