Odborná přednáška společnosti DEK

Dne 20. 5. 2024 se žákům školy představila svou prezentací značka ATELIER DEK, která je součástí holdingu DEK a. s. Pod touto značkou působí konzultační technici v regionech, v servisní firmě DEK a. s. technici pro stavební materiály a technici výzkumu a vývoje, značku užívají i projektanti, experti a znalci firmy DEKPROJEKT s. r. o. Pod hlavičkou ATELIER DEK probíhá vývoj a výzkum, poradenství a projektování hydroizolačních, tepelně izolačních konstrukcí staveb a specializované činnosti v oblasti diagnostiky poruch staveb, hydroizolační techniky, stavební fyziky a energetiky.

Zástupce společnosti Ing. Svoboda si připravil program na téma střech, zejména plochých. Studentům třetích ročníků maturitních oborů představil základní přehled výrobního sortimentu a řešení technických detailů na konkrétních stavbách.

Autor: Ing. arch. Vít Wasserbauer

 


Přednáška DEK


Přidáno 28. 5. 2024, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru