Odborné přednášky společnosti Goldbeck

Ve dnech 22. a 23. 5. 2024 se žákům školy představila svými prezentacemi stavební společnost Goldbeck, která se zabývá komplexní stavební činností od návrhu přes výrobu až po výstavbu širokého spektra objektů, jako jsou obytné budovy, haly, administrativní budovy, parkovací domy atd.

Základním portfoliem je výroba železobetonových prefabrikátů různorodých stavebních prvků a konstrukcí. V České republice se nachází dva výrobní závody, z nichž jeden sídlí v nedalekých Vrdech u Kutné Hory.

Zástupci společnosti, Ladislav Jambor a Barbora Zavadilová, si připravili program pro třídy prvních, druhých a třetích ročníků. Pro každou třídu se jednalo o jednohodinovou přednášku.

Studentům prvních ročníků obou maturitních oborů představili základní přehled výrobního sortimentu, železobetonových prefa konstrukcí, studentům druhých ročníků prefabrikované základové konstrukce a třetím ročníkům prefabrikované stropní systémy, balkonové a schodišťové dílce.

Autor: Ing. Ladislav Fiala


Goldbeck


Přidáno 24. 5. 2024, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru