Přebor škol ve sjezdovém lyžování

Těsně před jarními prázdninami v pátek 17. února se uskutečnil přebor škol ve sjezdovém lyžování v Hlinsku. I naše škola měla mezi závodníky své zastoupení. Na startovní čáru se v nejstarší kategorii postavila Lucie Kopecká z prvního ročníku technického lycea. 
 
Závody jsou určeny jak pro amatérské, tak pro závodní lyžaře. Podmínkou je, aby lyžař měl nějakou vazbu k hlineckému regionu (bydliště, školu nebo členství v nějakém místním spolku). "Překvapil nás velký zájem o tuto akci. I přes nepřízeň počasí se přihlásilo 170 závodníků! V minulosti se závodu účastnily pouze děti od MŠ po 9. třídu, ale těm starším to bylo líto, tak jsme nyní ještě přidali kategorii třída 9+ pro středoškoláky a vysokoškoláky," popisuje závod Pavlína Kopecká, maminka Lucky a administrátorka závodu. 
 
Lucka skončila na vynikajícím 2. místě, kdy ji v sourozeneckém souboji předjela starší sestra Simona. Gratulujeme k úspěchu a děkujeme za reprezentaci školy. 
 


Přidáno 26. 2. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru