Přednáška z finanční gramotnosti na téma Jak ochránit peníze před inflací

Žáci tříd 2. A a 2. B se zúčastnili přednášky z oblasti finanční gramotnosti, kterou vedla paní lektorka Ing. Hana Holubová ze společnosti MyPlans. Tato společnost působí v oblasti finančního, investičního a majetkového trhu, kdy její finanční poradci poskytují soukromým klientům individuální majetkové a finanční poradenství.

OVB Allfinanz, a.s. ČR

Paní lektorka měla pro žáky připravenou přednášku na téma "Jak ochránit peníze před inflací". Žáci s paní lektorkou diskutovali o aktuálních problémech spojených s inflací a upozorňovala je také na rizika, která inflace přináší. 

Přednáška vhodně doplnila a rozšířila učivo předmětu ekonomika. Také propojení teorie s praxí bylo pro žáky velmi přínosné. Paní inženýrce Holubové tímto moc děkujeme za přednášky a těšíme se na další spolupráci. 

 

Autorka: Ing. Lucie Hejkalová

 


Přednáška k finanční gramotnosti


Přidáno 7. 2. 2024, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru