První ročníky na lyžařském kurzu v Harrachově

Tento týden se žáci 1. ročníků účastní lyžařského výcvikového kurzu. Lyžařský výcvik probíhá v Harrachově v místním areálu Rýžoviště a Čertova hora. Žáci se zdokonalují v technice, a to jak na snowboardu, tak na lyžích. Večer dolaďují techniku správné jízdy pomocí videorozboru, který probíhá pro lyžaře i pro snowboardisty.

Ve středu bylo tzv. volné odpoledne, během kterého se žáci rozdělili do dvou skupin. Žáci první skupiny se vypravili k jednomu z nejnavštěvovanějších turistických míst v Krkonoších, a to Mumlavskému vodopádu. Oproti tomu druhá skupina se vydala na prohlídku místní sklárny.

Na kurzu samozřejmě nechybí také večerní program, na jehož vymýšlení se částečně podílejí i žáci. Každý večer je program odlišný, ale hlavní je, že se žáci nenudí a baví se společnými aktivitami a soutěžemi.

Posíláme krásný pozdrav z Harrachova.
Třídy 1. ročníků s učiteli

Autor: Karolína Chadimová, 1. TLPřidáno 23. 3. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru