První účast na házené děvčat v novodobé historii školy

V pátek 24. listopadu se pod taktovkou Krajského svazu házené Vysočina uskutečnil turnaj středních škol. Děvčata se s vervou pustila do tréninků v nultých hodinách, aby alespoň částečně dohnala handicap aktivních hráček házené oproti dalším přihlášeným družstvům. Ta byla ve většině případů celá složená z aktivních druholigových hráček házené, v našem týmu byly pouze dvě. Našim děvčatům se podařilo po celou dobu neztratit koncentraci a nebýt lehkým soupeřem. Mnohokrát byly protihráčky vyvedeny z míry neobvykle vysokými útoky na bránu. Skvělé výkony v dobré náladě předvedly: Jana Bláhová (brankářka), Barbora Prchalová, Daniela Bradáčová, Karolína Chadimová, Tereza Zimprichová, Petra Matějková, Andrea Maršíková, Markéta Jarošová, Kristýna Mužátková a Karolína Melounová.

 

 

Autor: Mgr. Petra Sukupová


Turnaj v házené


Přidáno 27. 11. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru