Setkání s americkým velvyslancem

V úterý 19. září měli američtí asistenti ve výuce anglického jazyka z nadace Fulbright společně se svými mentory možnost setkat se s americkým velvyslancem v České republice. Jednou z nich je i naše asistentka Catie Kopp, která si mohla se svou mentorkou prohlédnout budovu Senátu České republiky a byla přivítána předsedou Senátu panem Milošem Vystrčilem. 

Poté byli všichni účastníci programu Fulbright pozváni na setkání s velvyslancem USA v ČR panem Bijanem Sabetem v jeho rezidenci. 

Máme radost, že jsme byli vybráni do programu Fulbright a naši studenti a pedagogové mají šanci poznávat novou kulturu, zlepšovat si jazykové dovednosti a rozšiřovat si své obzory. 

Autor: Markéta Hejnová


Setkání s americkým velvyslancem


Přidáno 22. 9. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru