Setkání s radním pro školství Janem Břížďalou

V pátek 1. prosince měly tři americké asistentky ve výuce anglického jazyka z nadace Fulbright společně se svými mentory a zástupci škol možnost setkat se s radním pro školství Janem Břížďalou v sídle Krajského úřadu Kraje Vysočina v Jihlavě. Během setkání si asistentky popovídaly s panem radním a podělily se o své zážitky a zkušenosti z pobytu a výuky ve svých školách, jejichž zřizovatelem je Kraj Vysočina. Jednou z nich je i naše asistentka Catie Kopp, se kterou žáci spolupracují v hodinách anglického jazyka od začátku září. 

Panu radnímu pro školství Janu Břížďalovi tímto moc děkujeme za milé přijetí v prostorách krajského úřadu.
 
Autor: Ing. Lucie Hejkalová

Setkání s krajským radním


Přidáno 7. 12. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru