Silový čtyřboj mužů

Ve středu 13. března proběhlo v Jihlavě krajské kolo silového čtyřboje mužů. Naše škola se takové soutěže účastnila po dlouhé době a stálo to za to. I přes nejmladší tým v soutěži se kluci umístili na krásném devátém místě z celého kraje. Školu reprezentovali Martin Klement, David Srnský, Jan Stehno a Jakub Sedlák. Nejúspěšnější byl Jakub Sedlák (2. A), který se umístil mezi jednotlivci třináctý a stal se absolutním vítězem v disciplíně vznosy na hrazdě.
Těšíme se na příští rok. Kdo by chtěl školní tým podpořit, TEĎ je nejlepší čas, kdy začít trénovat.   
Disciplíny:  1. shyby na doskočné hrazdě
2. trojskok snožmo z místa
3. tlaky s činkou (benčpres)
4. svisy vznesmo na doskočné hrazdě
Autor: Mgr. Dan Bukáček

Silový čtyřboj mužů


Přidáno 18. 3. 2024, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru