Školní kolo soutěže Studentský projekt Stavba Vysočiny 2024

Školní kolo soutěže Studentský projekt Stavba Vysočiny 2024

V úterý 6. února odpoledne proběhlo v prostorách školy finále Studentského projektu Stavba Vysočiny. V rámci prezentací se představila jedna dívka a šest chlapců ze 4. ročníku. Práce žáků hodnotila odborná porota ve složení Libor Honzárek, Milan Domkář, Roman Rázl, Vít Strašil a Josef Charamza. Soutěžní zadání bylo na téma Dostavba Baťova areálu Borovina v Třebíči. I přes velmi náročné a obsáhlé zadání mohla porota sledovat kvalitní práce a prezentace jednotlivých žáků. Několikrát od poroty zaznělo hodnocení: "Jsme opravdu překvapeni, na jaké úrovni je návrh zpracován a jak zajímavé řešení nám bylo představeno." 

Po zhlédnutí všech prací se šťastnými postupujícími stali zástupci všech tří tříd, tedy obou stavařských i technického lycea. 

Žáci, kteří se zúčastní krajského kola soutěže, se nyní budou snažit své projekty upravit na základě připomínek jednotlivých porotců. Krajské kolo soutěže proběhne ve čtvrtek 25. dubna v Třebíči. Soutěže se nově účastní také žáci z naší partnerské SPŠS ze slovenské Nitry.

 

Přidáno 8. 2. 2024, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru