Skvělé umístění v soutěži Učeň instalatér

Pavilon P na brněnském výstavišti hostil již 25. ročník soutěže Učeň instalatér. Žák naší školy Josef Palán se v konkurenci 24 finalistů z celé republiky rozhodně neztratil. V celkovém pořadí obsadil vynikající čtvrté místo! V jedné z disciplín (TZB) dokonce zvítězil a reprezentoval tak velmi dobře svoji školu i Kraj Vysočina.

„Soutěž je velmi náročná, v úterý po příjezdu do Brna žáci absolvovali teoretické testy a ve středu a ve čtvrtek pracovali každý den 8 hodin na jednotlivých zadáních jako byla kompletace WC, sestavení otopné soustavy, osazení plynoměru či vodoměru a další praktické úkoly,“ říká učitel odborného výcviku Zdeněk Kolčava.

Soutěže se v celé republice účastnilo více než 110 žáků učebního oboru instalatér. V rámci slavnostního vyhlášení výsledků byli oceněni i všichni učitelé, kteří žáky k úspěchu v soutěži dovedli.

Naše škola se do celostátního finále probojovala poprvé a hned jsme získali tak vynikající úspěch! Pepovi gratulujeme a přejeme mu hodně úspěchů v dalším studiu!Přidáno 6. 3. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru