Slavnostní předávání výučních listů

Měsíc červen se nesl tradičně ve znamení předávání výučních listů. V pátek 21. června převzali svoje výuční listy absolventi učebních oborů zedník, tesař, instalatér a malíř a lakýrník ze tříd 3. C a 3. D. 
Slavnostní předávání se konalo v krásném sále Staré radnice na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě za účasti zástupců města. Předávání výučních listů se účastnil místostarosta města Libor Honzárek, třídní učitelé Jan Ruml a Jana Fadrná, za vedení školy Josef Charamza a za společnost PKS holding Zdeňka Juránková.
„Všem našim absolventům přejeme hodně štěstí v zaměstnání nebo dalším studiu oborů, aby jim vědomosti a zkušenosti, které si odnášejí ze studia na naší škole byly prospěšné, a vždy se k nám na školu rádi vraceli,“ dodává Josef Charamza.

Předávání výučních listů


Přidáno 28. 6. 2024, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru