Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže VELUX King of Daylight

Dne 12. 6. 2024 se někteří vybraní žáci 3. a  4. ročníku maturitních oborů za doprovodu Ing. arch. Rostislava Vondry zúčastnili slavnostního vyhlášení soutěže VELUX King of Daylight v Brně. Vyhlášení se konalo v centru města pod kulisami hradu Špilberk v prostorách budovy KUMST kreativního hubu. V rámci několika přihlášených škol z celé republiky se podařilo našim uspět v kategorii Freestyle, kde na skvělé 3. místo dosáhl Yurii Perets. Další cenu pak obdržela naše škola za 2. místo v počtu přihlášených projektů. Žáci tak měli opět možnost se přesvědčit, že jejich čas vložený do návrhu zajímavě a kvalitně vyřešeného projektu určitě nepřijde vniveč.

 


Velux 2024


Přidáno 13. 6. 2024, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru