2. místo na soutěži Junior Lingua

Ve čtvrtek 20. dubna se uskutečnil již osmnáctý ročník konverzační soutěže JUNIOR LINGUA v anglickém jazyce, který se letos opět konal prezenčně v prostorách OAHŠ Třebíč. Stavební školu reprezentoval Filip Stříž, žák třetího ročníku učebního oboru tesař.
Soutěž se skládala ze dvou částí: písemné (poslech, porozumění čtenému textu a gramatický test), která proběhla na platformě EduPage, a ústní. Písemnou část žáci psali v počítačové učebně školy a ústní část potom probíhala před tříčlennou komisí. Filip se velmi snažil a projevil výborné jazykové znalosti, zároveň znalosti z oblasti IT a umístil se na krásném 2. místě. 
Filipovi gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a OAHŠ Třebíč za organizaci soutěže.
 
Zúčastněné školy:
 

OAHŠ Třebíč

SPŠT Třebíč

VOŠ a SOŠ zemědělsko-technická, Bystřice n. Pernštejnem

Střední škola gastronomická A. Kolpinga

OA, VOZŠ, SZŠ, SOŠS Jihlava

HŠ Světlá a SŠ řemesel Velké Meziříčí

SŠ obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou

SPŠ stavební ak. St. Bechyně, Havlíčkův Brod

SPŠ a SOU Pelhřimov

SOŠ, SOU, a ZŠ Třešť

 

Autor: Ing. Lucie Hejkalová

 Přidáno 26. 4. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru