Soutěž Liga rozpočtářů 2024

Ve středu 24. ledna odjeli žáci čtvrtého ročníku oboru stavebnictví Marek Truhlář, Jakub Zavřel, Jan Kníže a Zdeněk Šimánek soutěžit na Fakultu stavební ČVUT v Praze, kde se s ostatními účastníky poměřovali v oceňování stavební produkce. Soutěže s názvem Liga rozpočtářů pořádané katedrou ekonomiky a řízení ve stavebnictví a společností ÚRS, a. s., jsme se zúčastnili již potřetí. V konkurenci třiceti žáků z různých středních stavebních škol z celé České republiky se našim žákům opět dařilo a odvezli jsme si třetí místo, které vybojoval Honza Kníže ze třídy 4. A.
V rámci časového prostoru na vyhodnocení soutěže byl pro žáky připraven doprovodný program v podobě prohlídky školy a přednášek od sponzorujících společností. Mimo to se kluci při té příležitosti podívali i do budovy Národní technické knihovny v Praze.
Klukům za reprezentaci naší školy děkujeme a k dosaženým úspěchům gratulujeme!
 
 
Autor: Ing. Eva Švecová

Liga rozpočtářů 2024


Přidáno 26. 1. 2024, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru