Soutěž Protřepat, namíchat!

Dne 10. května 2023 proběhlo první finále nové soutěže CzechSkills Virtual Reality - PROTŘEPAT, NAMÍCHAT! Celonárodní soutěž zaměřená na míchání barev v prostředí virtuální reality se uskutečnila v prostorách impozantní budovy NTM v Praze a zúčastnilo se jí několik týmů z celé republiky. Týmy, které se do finále dostaly z postupového kola, byly složeny maximálně ze dvou žáků. Naši školu reprezentovali žáci Matěj Novák z 1. A a Antonín Venzhöfer z 2. D. Žáci odvedli skvělý výkon a v tvrdé konkurenci skončili na celkovém 5. místě. Za svůj výkon obdrželi věcné dary a především potvrdili skutečnost, že virtuální realita má velký potenciál stát se pevnou součástí výuky nejen na odborných školách. Po skončení soutěže si ještě žáci měli možnost prohlédnout expozici NTM a seznámit se tak se vzácnými a krásnými exponáty naší technické historie.

 

Autor: Ing. arch. Rostislav Vondra

 

Přidáno 11. 5. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru