Sportovní kurz na Pálavě

Naše cesta na třídní výlet na Pálavu začala v pondělí strastiplnou cestou vlakem a 8kilometrovou pěší túrou z Pouzdřan do kempu Merkur. V tomto kempu jsme přespávali celé čtyři noci a také trávili většinu času. Někteří žáci se po příchodu do kempu ubytovali v chatce a někteří ve stanu. Úterní den jsme začali dřívějším vstáváním a vydatnou snídaní, abychom měli dostatek sil na cestu do Brna. Do Brna jsme vyrazili za účelem návštěvy Fakulty stavební VUT. Středou jsme započali náš sportovní kurz, který jsme plnili skrze túry po okolí, plaváním a hraním míčových her. Náš výlet skončil v pátek další 8kilometrovou pěší cestou a jízdou vlakem zpět domů.
 
Autoři: Nikola Strašilová, David Sobotka, 3. B


Přidáno 13. 6. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru