Studentská debata s kandidáty do EU

Minulý pátek měli zástupci školního studentského parlamentu a dobrovolníci možnost sledovat debatu tvořenou pro studenty s kandidáty do Evropského parlamentu. Debata organizovaná platformou Zavolíme!, která před každými volbami tvoří debaty pro studenty, byla rozdělena do dvou částí. První část byla zaměřena na Česko a EU, Green deal, svobodu a bezpečí. Ve druhé části pokládali studenti otázky kandidátům, například: kolika jazyky mluví, co si myslí o gender pay gap, nebo kdo z kandidátů vlastní elektromobil. Studentský parlament má také v plánu uspořádat studentské Eurovolby, takže tato debata pro nás v rámci rozhodování byla velmi přínosná. Děkujeme škole za možnost debatu sledovat.

Autor: Luboš Med 2. A

Debata s kandidáty


Přidáno 6. 5. 2024, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru