Tradiční sportovní den na konci školního roku

Na konci školního roku se na naší škole uskutečnil tradiční sportovní den, který přinesl spoustu zábavy, soutěžení a sportovního ducha. Akce se konala v areálu TJ Jiskra Havlíčkův Brod a TJ Slovan Havlíčkův Brod. Hlavní událostí byl fotbalový turnaj, kterého se zúčastnily týmy jednotlivých tříd. Zápasy byly napínavé a plné krásných momentů, kdy se ukázaly nejen sportovní dovednosti našich žáků, ale i jejich týmová spolupráce a fair play. Fotbalové zápasy přilákaly nejen hráče, ale i početné publikum. Vítězný tým, kterým se stala třída 1. C, získal pohár a drobné ceny.

Kromě fotbalu měli žáci možnost zapojit se do dalších sportovních aktivit. Zájem byl o ultimate frisbee, volejbal, badminton, nohejbal nebo stolní tenis. Celý den se nesl ve znamení sportu, radosti a společného sdílení, což přispělo k upevnění přátelství a dobré nálady mezi žáky i učiteli.

 


Sportovní den


Přidáno 28. 6. 2024, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru