Úspěch našich studentů v krajském kole Prezentiády 2024

V pátek 19. dubna proběhlo ve Žďáru nad Sázavou krajské kolo celostátní soutěže Prezentiáda, do kterého z naší školy postoupily 2 týmy. První tým reprezentující stavební školu - Rakeťáci (Soufian Haddouche a Karolína Chadimová) – prezentoval historii, přítomnost a budoucnost kolonizace Marsu, skončil na třetím místě. Druhým naším týmem byl tým Rosický (Jan Šulc, Tina Rosická a Rostislav Topolovský) – prezentoval thriller #annaismissing, který skončil na prvním místě a tedy postupuje do Grandfinále, které se uskuteční 11. května na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Všem zúčastněným žákům děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme k úspěchu.

 


Autor: Jiří Fikar

 


Prezentiáda-krajské kolo


Přidáno 23. 4. 2024, autor: Jan Ruml

tisk Tisknout   ↑ Nahoru