Úspěchy žáků na soutěži Stavba Vysočiny

V pátek 26. 4. 2024 proběhlo v Třebíči finálové kolo 22. ročníku soutěže STAVBA VYSOČINY. Mezi ostatními soutěžícími, tentokrát i několika zástupci ze zahraničí, naši školu reprezentovali žáci čtvrtých ročníků Barbora Veselá ze 4. TL, Jakub Zavřel ze 4. B a Radim Šulc ze 4. A. Žáci nejprve své práce před odbornou porotou odprezentovali a poté odpovídali na zvídavé dotazy. Okolo 12. hodiny bylo vše již rozhodnuto a komise sdělila finální verdikt, který pro naši školu znamená opět významný úspěch. V tvrdé konkurenci ostatních stavebních škol finále zcela ovládla Barbora Veselá a soutěž vyhrála. To však nebyla radost jediná a Barču skvělým třetím místem doplnil Jakub Zavřel. Třetí z našich finalistů Radim Šulc se umístil v první desítce. Letošní ročník tak opět ukázal, že projekty našich žáků jsou na velmi vysoké úrovni a mohou dosáhnout met nejvyšších. Nezbývá než věřit, že i příští rok se bude dařit minimálně stejně jako letos.

Autor: Ing. arch. Rostislav Vondra


Stavba Vysočiny


Přidáno 28. 4. 2024, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru