V rozpočtování jsme nejlepší v republice

Dalšího úspěchu dosáhli naši žáci ve středu 25. ledna, kdy z Prahy přivezli, stejně jako loni, 1. a 3. místo v celorepublikové soutěži nazvané Liga rozpočtářů.
Jedná se o soutěž v oceňování stavebních prací pořádané českou společností ÚRS CZ, a. s., a Katedrou ekonomiky a řízení ve stavebnictví při Fakultě stavební ČVUT v Praze. Soutěžit se vydali žáci Václav Jelínek (1. místo), Pavel Pospíchal (3. místo), Petr Polnický a Anna Šlechtová, žáci čtvrtého ročníku maturitního oboru stavebnictví. V celkové konkurenci třiceti žáků z třinácti škol z celé České republiky se všichni žáci umístili v první polovině, což naší škole vysloužilo čestné uznání za kvalitní přípravu studentů v oblasti oceňování stavebních prací.
Kromě samotné soutěže byla pro žáky i pedagogy připravena prohlídka fakulty a řada odborných přednášek. Kromě toho se při té příležitosti žáci podívali do budovy Národní technické knihovny.
Ing. Eva Pazderková

Liga rozpočtářů


Přidáno 29. 1. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru