Vědomostní olympiáda pro instalatéry

Ve středu 26. dubna se žáci učebního oboru instalatér Josef Palán a František Novotný ze 3. C zúčastnili krajského kola XVIII. ročníku Vědomostní olympiády (KK VO 2023), který pořádá Cech topenářů a instalatérů České republiky pod záštitou MŠMT ČR a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Olympiáda se konala na Střední odborné škole Jarov v Praze.

"Josef Palán obsadil nádherné 14. místo s bilancí 92 % správných odpovědí, bohužel se mezi nejlepší desítku nedostal, rozhodující byl čas odevzdání a ten Josefa posunul na nepostupové 14. místo. František Novotný splnil záludný test na krásných 65 %. Kluci se prali jako lvi, ale bohužel se do dalšího kola nedostali. Tímto bych jim chtěl pogratulovat a zároveň poděkovat i Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů za darování malířských potřeb a barev pro výuku našich malířů," shrnuje výsledky soutěže Jiří Veleta, vyučující odborných předmětů. 

 


Přidáno 3. 5. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru